DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME


16.11.2023 14:57:08     209
DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

İLÇEMİZDE YÜRÜTÜLEN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME;

SANCAK MAHALLESİ

??Fen Lisesi’nden Dilaveroğlu Camii ve Üst kısımlarına kadar, (Safir ve Tuğra Siteleri dahil) tüm binalara doğalgaz verilmiş olup, Develet Karayoluna cephe kısımlar hariç gazın ulaşmadığı nokta kalmamıştır. Bundan sonraki süreç mühedislik firmaları, iç tesisat firmaları ve site yönetimlerine kalmıştır.

?? Dilaveroğlu Sokak,1602-1603-1604-607-1608 Nolu Sokaklar, ve Ülkü Sokak’ta doğalgaz hat çalışmaları ve kutu koyma işlemi bitmiş olup, üst yapı çalışmaları belediymiz tarafından ivedilikle sürdürülmektedir.

??Adnan Kahveci Caddesi ‘nin Fen Lisesi’ne kadar olan bölümünde doğalgaz çalışmaları bitmiş olup, üst yapı çalışmaları belediyemiz tarafından sürdürülmektedir.

?? Fen Lisesi İle TOKİ arasında doğalgaz çelik hat çalışmaları devam etmektedir. Bu bölgeye gazın ulaşması biraz zaman alacaktır.

??Dursun Şahin Caddesi’nde çelik hat çalışmaları devam etmektedir.

??Liman Sokak ve çevresinde hat çalışmaları tamamlanmış olup test süreçleri bitmiş doğalgaz kutular konulmuştur. Gaz kullanımına başlanılmıştır. Üst yapı çalışmalarına iş programımız dahilinde başlanacaktır.

KAŞÜSTÜ MAHALLESİ

??Muratlı Caddesi (Hastane Yolu) ve yan kollarında hat çalışmaları tamamen bitmiş olup test süreçleride tamamlanmıştır. İş programımız dahilinde üst yapı çalışmalarına devam etmekteyiz.

??Gültepe Sokak ve çevresinde test işlemleri tamamlanmış olup doğalgaz kutular konulmuş ve hatta gaz verilmiştir. Yama ve düzenleme çalışmaları tamamlanmıştır.

??Fabrika Sokak’ta hat çalışmaları ve test süreci bitmiş olup kutular konulmuştur. Hatta gaz verilmiştir. Üst yapı çalışmaları tamamlanmıştır.

??Kaşüstü Mahallesi’nde devlet karayolunun alt kısmında gazın ulaşmadığı hiçbir nokta kalmamıştır. Üst yapı çalışmalarımız büyük oranda tamamlanmıştır.

??Kaşüstü Mallesi Merkez Caddesi üst kısımlarında ve 1360-1361 Nolu Sokak’a doğalgaz hat çalışmaları devam etmektedir.

?? ?? Doğalgaz geçiş noktalarında devam eden tamirat çalışmalarımız kapsamında, betonlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Lütfen bu alanlara araçlarla giriş yapmayın ve özellikle betonun henüz kurumamış olduğu noktalara araçla çıkmaktan kaçının. Çalışmalarımızın zarar görmemesi ve güvenliğiniz için betonun tamamen kurumasını bekleyin. Bu hususta hassasiyet göstermenizi önem rica ederiz.

 

 

İletişim

  • Sancak mah. Trabzon Cad. No:137 Yomra/Trabzon
  • (0462) 341 11 33 - 34 - 35 - 36
  • (0462) 341 27 53
  • bilgi@yomra.bel.tr
    KEPadresi:
    yomrabelediyesi@hs03.kep.tr
Mustafa BIYIK
Yomra Belediye Başkanı